Spawanie Poznań

Wybierając naszą ofertę spawania u klienta, otrzymujesz pewność należycie wykonanego zadania:

Terminowości

Wszystkie nasze zlecenia wykonujemy terminowo, dlatego nie musisz martwić się nieprzewidzianymi przestojami.

Jakość

Dzięki profesjonalnej wiedzy i doświadczeniu spawanie jest solidne i trwałe.

Szeroką ofertę

Nadzwyczaj istotne dla osób, które korzystają z opcji usługi spawalniczej u klienta jest z pewnością kompleksowe wykonanie.

Usługi spawalnicze Poznań

Świadczę usługi spawalnicze w Poznaniu jak i na terenie całej Polski z dojazdem do klienta. Cały sprzęt jaki posiadamy przystosowany jest do zasilania z sieci 230V, 50 Hz dzięki czemu wszędzie gdzie jest dostęp do zasilania jednofazowego, można wykonać usługi spawalnicze. Spawamy stal czarną, kwasówkę, nierdzewkę, aluminium, stal ocynkowaną i miedź.

Metody spawania jakimi się posługujemy to MIG/MAG (114,135,136 i 137 – migomat), MMA (111-elektroda otulona) i TIG (141). Taka różnorodność sprzętu jak i materiałów spawalniczych pozwala na wykonywanie usługi spawania u klienta w pomieszczeniach zamkniętych jak i na przestrzeni otwartej przy wietrze. Spawamy zawiasy przy bramach, naprawy słupków, spawanie ogrodzeń, spawanie maszyn przemysłowych, spawanie konstrukcji stalowych jak i aluminiowych, napawanie elementów ze stali jak i aluminium, naprawy spawalnicze wszelakich urządzeń. Spawanie Poznań to także szlifowanie, cięcie, wiercenie i gwintowanie – cały pełny zakres prac związanych ze spawalnictwem i ślusarstwem. Zachęcam do rozmowy telefonicznej.
Usługi spawalnicze bezpośrednio u klienta.

Call Now Button+48505101003